Pomôžte nám sa presťahovať

Nachádzame sa vo finálnej fáze rekonštrukcie našich nových priestorov a v najbližších dňoch nás čakajú posledné práce - pokladanie PVC krytiny, interiérové dvere, vstupná brána, plynový kotol a nájazdová rampa. Vyčerpali sme vlastné finančné rezervy a chýba nám 40 000 eur. Preto potrebujeme vašu pomoc. V tomto čase je pre nás kľúčová.

Po dlhých rokoch hľadania sme do dlhodobého prenájmu získali od mestskej časti Bratislava-Ružinov vhodné priestory za symbolické nájomné. Priestory patriace mestskej časti boli bariérové a v zlom technickom stave. Vyžadovali si rekonštrukciu. Zodpovednosť za všetky rekonštrukčné a investičné práce prešla v plnej miere na nás. A my sme sa s veľkým nadšením pustili do práce.

Časť finančných zdrojov sme pokryli z vlastných prostriedkov. Niečo sme mohli zrealizovať formou bártrových dohôd a darov. S mnohými prácami nám veľmi pomohli naši dobrovoľníci, napr. búranie priečok, odnášanie sute, maľovanie stien, čistenie okien... Najväčšiu časť nákladov tvorili investície na odborné činnosti, ktoré sme financovali z úveru.

Presťahovaním sa do lacnejších a väčších priestorov ušetríme až 15 tísic eur ročne. Premeníme ich na viac osvety o nervovosvalových ochoreniach, na motiváciu iných, poskytneme ešte viac poradenstiev, nájdeme viac asistentov. Okrem toho získame priestor vhodný na realizáciu workshopov, seminárov a školení. Výhodou nových priestorov bude aj požičovňa kompenzačných pomôcok pod jednou strechou s našim združením. Priestory budú bezbariérové, priestrannejšie, čo prinesie výhody zamestnancom a našim klientkam a klientom. ĎAKUJEME za podporu.

Jednorázovo
Mesačne
25€
50€
75€
150€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.